ثبت شرکت در کانادا

خدمات افزودن به پسندها
قیمت توافقی
شماره تماس 02142143
تاریخ انتشار ۱۳۹۶-۱۰-۰۶ ۰۶:۳۹:۱۰
ایجادشده توسط

توضیحات

کلیات:

کانادا شمالی ترین کشور واقع در آمریکای شمالی است که از جنوب و شمال غرب هم مرز ایالات متحده آمریکا،از سوی شرق هم مرز اقیانوس اطلس و از سوی غرب در کنار اقیانوس آرام قرار دارد و از شمال به اقیانوس منجمد شمالی و شمالگان می رسد.

کانادا با مساحت 9.98 میلیون کیلومتر مربع،پس از روسیه،بزرگ ترین کشور پهناور جهان از لحاظ مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از لحاظ مساحت خشکی است.مرکز کانادا اتاوا نامیده می شود.

 

 

این کشور به عنوان یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان، دارای منابع طبیعی بسیاری است.به طوری که یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان طلا،اورانیوم،سرب و نیکل در دنیا به شمار می رود و دارای ذخایر وسیع و منابع بزرگی نظیر نفت و گاز است.

روش سرمایه گذاری،یکی از گزیده ترین روش های دست یابی به اقامت در این کشور توسعه یافته است.همه ساله از سراسر جهان تعداد زیادی از متقاضیان سرمایه گذاری و کارآفرینی،پرونده های سرمایه گذاری خود را به سفارت های کانادا ارسال می نمایند،چنانچه شما نیز علاقه مند به سرمایه گذاری در این کشور هستید ،قبل از هر چیز می بایست به  قوانین سرمایه گذاری در این کشور آشنایی کامل داشته باشید.

در،ذیل ضمن پرداختن به قوانین راجع به سرمایه گذاری در کانادا،به مزیت های ثبت شرکت در کانادا و همچنین شرایط لازم و طریقه ی ثبت آن می پردازیم.شایان ذکر است ،شما سروران ارجمند، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در رابطه با ثبت شرکت در کانادا می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.مشاورین حقوقی ما با تسلط کاملی که به قوانین و اصول حقوقی در این کشور دارند،می توانند به شما کمک کنند تا تصمیمات صحیح تری اتخاذ نمایید.

قوانین راجع به سرمایه گذاری در کانادا

به طور کلی فرد بیگانه برای تجارت در کانادا بدواَ باید از فدرال صنعت مجوز سرمایه گذاری را به موجب قانون 1974 کسب نماید اما در مورد پیمان های اقتصادی بین المللی و سرمایه گذاری برای اعضای کشورهای عضو سازمان جهانی تجارت(OMC) قوانین ویژه ای برای ایجاد تسهیلات و رفع محدودیت ها تدوین گردیده است.علی الخصوص در ایالت کبک،محدودیت های اساسی در مورد بازرگانی بیگانگان وجود دارد و مقررات و آیین نامه های مخصوصی در این زمینه تدوین گردیده است.

آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90

سایت: companyregister.ir

تلفن: 42143-021

ایمیل: info@companyregister.ir

جزئیات خاص

منطقه تهران

موقعیت


خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90